Uważam, że to najlepsze miejsce dla maluchów w tamtych okolicach. Rewelacyjne „Ciocie”, wspaniała Właścicielka !!. Wszystkie dają wiele serca w to, co robią. Dzieci szczęśliwe. Atmosfera jak w domu. Jestem fotografem dziecięcym od kilku dobrych lat i wiele miejsc przewinęło mi się oczyma. Tym samym z całego serca polecam to miejsce.

Marta Wasilewska


Moja córka byla Malym Odkrywca ponad rok. Polecam Klubik, panuje w nim domowa atmosfera. Zajecia muzyczne, plastyczne, zabawy edukacyjne i szaleństwa na placu zabaw sprawiaja, że dzieci na pewno sie nie nudza a wspaniale rozwijaja 🙂

Karolina Osiecka-Spieżak


Wszystkim niezdecydowanym na oddanie dziecka do żłobka z czystym sumieniem polecam Klub Mali Odkrywcy. Moj synek chodzi od ponad miesiąca i jesteśmy bardzo zadowoleni. W żłobku panuje rodzinna atmosfera, jest organizowanych mnóstwo zajęć i wszyscy są przemili;-)
Widać ogromny postęp w rozwoju synka. Samodzielnie je, coraz więcej mówi, tańczy, śpiewa, rozwija zdolności manualne.
Oczywiście to wszystko zasługa niezwykłych cioć, które codziennie ciężko pracują nad rozwojem maluchów.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość i serce, które wkładacie w tę niełatwą pracę.

Karolina Drach-Kowalczyk


Do żłobka Mali Odkrywcy trafiliśmy niedawno, gdyż jest to nowy żłobek.
Mieliśmy z tego powodu małe obawy oddając naszego Syna. Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Przekraczając próg żłobka odnosi się wrażenie, że wszystko tu stworzone jest rzeczywiście z myślą o dziecku, jego potrzebach i przyjemnościach.Synek uwielbia tam przebywać i bawić się z 3 letnim Maksiem – Synkiem jednej z Cioć.
Ciocie są bardzo zaangażowane i zapewniają dzieciom wiele rozwijających zabaw. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom. Warto zaufać temu miejscu.

Grzegorz Bzdyra


Zdecydowanie polecam! Moja córeczka, Zosia, ma rok i 4 miesiące i uczęszcza do Małych Odkrywców od 2 miesięcy. Córka radośnie macha mi na „do widzenia” a jedyne łzy pojawiają się, kiedy trzeba iść do domu. To chyba najlepsza rekomendacja!
Miejsce jest przyjazne, z mnóstwem zabawek i przesympatycznymi ciociami, które dokładają starań aby dzieciaki czuły się jak w domu.


Wszystkim niezdecydowanym na oddanie dziecka do żłobka z czystym sumieniem polecam Klub Mali Odkrywcy. Moj synek chodzi od ponad miesiąca i jesteśmy bardzo zadowoleni. W żłobku panuje rodzinna atmosfera, jest organizowanych mnóstwo zajęć i wszyscy są przemili;-)
Widać ogromny postęp w rozwoju synka. Samodzielnie je, coraz więcej mówi, tańczy, śpiewa, rozwija zdolności manualne. Oczywiście to wszystko zasługa niezwykłych cioć, które codziennie ciężko pracują nad rozwojem maluchów.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość i serce, które wkładacie w tę niełatwą pracę. 😉


Opinie pochądzą z serwisu http://www.warszawskie-przedszkole.pl/kluby-malucha-bemowo/Mali-Odkrywcy.html

Oraz profilu facebook https://www.facebook.com/pg/klubmaliodkrywcy/reviews/?ref=page_internal

Dodaj komentarz